KinqS NeTworK En KaLiTeLi PrivaTe Server
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KinqS NeTworK En KaLiTeLi PrivaTe Server

95.168.169.98

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

RunnBabyRunn Ws LeR^^

2 posters
YazarMesaj
RunnBabyRunn

RunnBabyRunn Ws LeR^^ Empty
MesajKonu: Geri: RunnBabyRunn Ws LeR^^   RunnBabyRunn Ws LeR^^ Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 9:36 am

RunnBabyRunn

MesajKonu: Geri: RunnBabyRunn Ws LeR^^   RunnBabyRunn Ws LeR^^ Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 10:29 am

1.JJJRogueJJJ
2.PH1LIPPA
3.Xygen_Djinn
4.ChivasRegal_
5.HeY__KeL / DadasxD 2 Ws 1
6.Untouchable
7.TheyUsexD
8.1asasin1TM
9.MatadorWarrior sohbet
10.x7x7_xD
11.IByMiqRoPh No Gögüstlük
12.EmilianoZapata ws EfsaneXtr3m
13.EmilianoZapata ws EfsaneXtr3m
14.EmilianoZapata ws EfsaneXtr3m
15.IByMiqRoPh
16.B000000000 sohbet
17.FellMyDagger 5936 Damage xD
18.NuTeLLa:Tr
19.SoBe
20.Cold_Shadow
21.NaRaXyn
22.JacKDanieLSs Sade Walkiry
23.EwO_9 Sade Walkiry
24.JacKDanieLSs Walkiry
25.Agir:Asas
26.DaDasxD BocLu Hali
27.DaDasxD LoL^^
28.Ay:BalamxD No Gögüstlük
29.Agir:GoLoZ 3ws1
30.GelGotVar No Gögüstlük
lol!
RunnBabyRunn

MesajKonu: Geri: RunnBabyRunn Ws LeR^^   RunnBabyRunn Ws LeR^^ Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 6:34 pm

RunnBabyRunn

MesajKonu: Geri: RunnBabyRunn Ws LeR^^   RunnBabyRunn Ws LeR^^ Icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 10:25 pm

https://2img.net/r/ihimizer/img38/8061/runnbabyrunnwseqzantriq.png

Gögüstlük çıkardım EqZanTriQBoyZz a . . . KinqNotHinq Ezmesine SlmLer^^
lol!
EqZaNTriQBoyZz

MesajKonu: Geri: RunnBabyRunn Ws LeR^^   RunnBabyRunn Ws LeR^^ Icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 3:50 pm

lan sen harbi maLsın ya Very Happy bu wsde kesilen sensin ws bitmemiş ss almıssın harbi ezmesin sen dostum =)) kes sesini otur .. uza sen bu swde oynama aklı sıra hp yarıda diye kesmiş oluyorsun Very Happy ezme seni !! browa genç oglan
RunnBabyRunn

MesajKonu: Geri: RunnBabyRunn Ws LeR^^   RunnBabyRunn Ws LeR^^ Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 11:19 pm

ßelli VELET human char la geldigimde GABS takıp kaçıyodun itemi aldın götün kalktı nese kimin ne oldugunu herkez biliyor EZMETÖR.Kesilmiş SS n yok hep kaçtığından Smile RunnBabyRunn Ws LeR^^ Lol

Ve Sw Bye Bye
EqZaNTriQBoyZz

MesajKonu: Geri: RunnBabyRunn Ws LeR^^   RunnBabyRunn Ws LeR^^ Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 4:33 am

Wsye bekLedim 1 saat geLmedin miletin ortasında seni rezil edicem diye korktun dimi .. swyi bahane etme bekLerim .seni zükmek büyük bi zevk verir.. hadi uza. sen yarı hpdeqi adamLrn sslerini almaya bak kestm diye gezin lol! [b]
RunnBabyRunn

MesajKonu: Geri: RunnBabyRunn Ws LeR^^   RunnBabyRunn Ws LeR^^ Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 9:48 am

Ws de beklemiş bi sie aq online iken HerTürLüEşitWsAtılır diyordum Lunarda kimse Ws gelmiyodu sende LoL^^ Kinght yi bırakıncamı diyon gel ws diye sen ne yüzsüzsün böyle aq muhattap bile olmuyodum saten senle SS lere gelince kesilceginin farkına varıpta kaçıyolar sonuçta Ws atıyoz kaçmasınlar bende keserek alırdım EzmeTÖR.Millet benim Normal Charla Boc luları Walkry leri kestigimi biliyor ben oynar iken niye götün kalkmıyodu böyle anlamadım bıraktık oyunu kalkmış her yerin Sana diyecegim şu İtemlerini al arkana yaslan Db Sıfırlandıgında götüne girenin farkına var . Knight la hiç bir yere varamazsınız sade zaman kaybı bırakın bence ßy . . .

EqZaNTriQBoyZz Cz de GABS La gezerdin hep aq kodum Ezi şimdi siktir git Sw ne lol!

İTEM ALANLARADA ÇOK GEÇMİŞ OLSUN ANCA EZİKLER ALIR İTEM BY . . .
RunnBabyRunn

MesajKonu: Geri: RunnBabyRunn Ws LeR^^   RunnBabyRunn Ws LeR^^ Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 9:51 am

Ve Sw de 3 5 Elde Kesen Bir ASAS çıkmadı . Knight yi bıraktım .
EqZaNTriQBoyZz

MesajKonu: Geri: RunnBabyRunn Ws LeR^^   RunnBabyRunn Ws LeR^^ Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 11:18 pm

YA SEN NESİN OROSPU COCUGU FLAN MI ÖTÜP DURUYON İCRAAT YOK MALA BAK YA SENİN BACINI SIKERIM HAYSİYETSİZ ŞEREFSİZ KAHPENİN DÖLÜ GÖTÜN YİYORSA SWYE GELIR KESERSIN ORDAN ÖTME SİKTİMİNN COCUGU KAFAMI BOZMA BENİM KAHPE. KLAVYE COCUGU ÖYLE ANCA ÖTERSİN İCRAATA GELINCE FISS GİT BOKUNLA OYNA SEN
RunnBabyRunn

MesajKonu: Geri: RunnBabyRunn Ws LeR^^   RunnBabyRunn Ws LeR^^ Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 5:08 pm

Klavye erkegi ile ne alaka bebe . Lan amına kodum çocugu sen ne geri zekalı tipsizin tekisin Lunarda HerTürLü Ws atılır diyodumda niye gelmiyodun amına zoktum amelesi Lale seni item aldın diye bir tarafın kalktı Keper alıyodum hep sizden önce aglıyodunuz Clanca mal lar Knight yi bıraktım şimdi siktir git aq kodum tipsizi .
RunnBabyRunn

MesajKonu: Geri: RunnBabyRunn Ws LeR^^   RunnBabyRunn Ws LeR^^ Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 5:09 pm

SS lere Bak Player Gör . İtemsiz Char ^^ lol!
EqZaNTriQBoyZz

MesajKonu: Geri: RunnBabyRunn Ws LeR^^   RunnBabyRunn Ws LeR^^ Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 10:06 pm

SeninLe hiç UgraŞamıcam KowboY Senin için Küfür bile etmeye deyMez Very Happy Senin eşit ws atıLır demen Sikimde oLurmu Very Happy ? umRumda degLsin sen söw dur keserim demeye dwm et agLama agLama güL birz reLax aMk Very Happy Hadi kolay geLsin cvp yazMaya caLıSp durmada maİl qeLiyo Very Happy bkamıcam senn için Very Happy hadi.. muckk.. cheers Sen kinqsin king :d:d:
RunnBabyRunn

MesajKonu: Geri: RunnBabyRunn Ws LeR^^   RunnBabyRunn Ws LeR^^ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 10:24 pm

Afferim EzmeTörlerin başkanı KİNG oldugumu bildin şimdi siktir git Sw ne eşit adamlara gel Ws de lol!
EqZaNTriQBoyZz

MesajKonu: Geri: RunnBabyRunn Ws LeR^^   RunnBabyRunn Ws LeR^^ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 10:27 pm

OK KNka İLk Ws ananLa Very Happy:D:D zuHhahAHhahA
RunnBabyRunn

MesajKonu: Geri: RunnBabyRunn Ws LeR^^   RunnBabyRunn Ws LeR^^ Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 8:45 am

Benim Anam yok kendi anan at Ws Babanla beraber dalın sonra Ks de sen iyisindir nede olsa 5 6 k giriyon sonuçu açıklarsın millete hadi siktir git LaLe -10 yaş Altı özürlü seni lol!

RunnBabyRunn Ws LeR^^
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» xQ_NaRaXyN Ws RunnBabyRunn Sunar ^^
» RunnBabyRunn Ws PK videoları bakmadan geçmeyin ^^
» QnLyYardirMeKo Ws leri RunnBabyRunn Sunar ^^
» İşte MrR4pStar ın Ezikliği RunnBabyRunn Sunar ^^