KinqS NeTworK En KaLiTeLi PrivaTe Server
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KinqS NeTworK En KaLiTeLi PrivaTe Server

95.168.169.98

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Private Server OyuncuLarına

3 posters
YazarMesaj
Agir:Asas

Private Server OyuncuLarına Empty
MesajKonu: Private Server OyuncuLarına   Private Server OyuncuLarına Icon_minitimePaz Ağus. 15, 2010 9:34 pm

Öncelikle Hepinize Merhaba Ben Yunus Arkadaşlar.
Serverda kime Küfür ettiysem Kalbini Kırdıysam hakkını Helal Etsin.

Küçük bir öğüt.

private serverlara para kaptırmayın arkadaşlar biz verdık kafasına göre nedenden dolayı admin Banladı Bu kadar kolaysa Emekleri Boşa Çıkartmak Harcadımız Parayı Göz ardı etmek böle swde oynanmaz demek...
Biz Her sw de Adımızı Duyururz İster Edit Olarak İster User Olarak Yeterki Yanımızda TakılanLar Adam OLsun Yardımlarından Dolayı.

OĞUZ,BEGÜM,SADO,MURATA ÇOK TEŞEKKÜRLER...

İSTEYEN ARKADAŞLARLA YENİ SERVERDA BULUŞURUZ.

MSN:y_n_s_1907@hotmail.com

RunnBabyRunn

MesajKonu: Geri: Private Server OyuncuLarına   Private Server OyuncuLarına Icon_minitimePaz Ağus. 15, 2010 11:33 pm

Öyle böyle diyonda verilmez saten PVP ye para Np yada Db sıfırlanır User gelmesi için verenlerede geçmiş olsun .
RunnBabyRunn

MesajKonu: Geri: Private Server OyuncuLarına   Private Server OyuncuLarına Icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 1:16 am

https://2img.net/r/ihimizer/img707/8236/asdtz.png Jenerasyon Ve Agir:Asas https://2img.net/r/ihimizer/img808/8061/runnbabyrunnwseqzantriq.png No Pauldron lol!
https://2img.net/r/ihimizer/img186/8905/runnbabyrunnwsewo9.png gördüm en ezik asaslardan 1 si lol!

Arkanızdan taşşak geçiyolar yazık walla :S

Demekki zamanında iyi zikmişsiniz bunları EzmetörLeR . . !
Agir:Asas

MesajKonu: Geri: Private Server OyuncuLarına   Private Server OyuncuLarına Icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 2:46 pm

Kardeşim Zamanında yanımızda Köpek gibi Pt Clan Dilenipte ALmadımız Adamlar Şimdi Arkadan Konuşur Yapcak Bir Şey Yok Saolasın Sende Nocober. Ve 4rasha Yada Tşkr. ederım Vs de kesıldıklerınde En azından Eyw. demeyı bıldıklerı ıcın. ph1lıpa ve eqzantrık Gibi En azından karı gıbı konuşmadıkları için Saolun ii Oyunlar.
Serhat

MesajKonu: Geri: Private Server OyuncuLarına   Private Server OyuncuLarına Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 7:41 pm

Selamın aleykum arkadaslar Ramazan Ayınız Mubarek olsun Adım Serhat Charımın İsmi Tasteisguard bende Editlik alanlar arasındayım.. Serverınızın admınını tanıyın.. 15 yasında bır cocuk. 15 yasında bır cocuga guvenıp sakınaaa Edıtlık almayınn msnden 2 kere art arda tıtresım yolladım dıye bu cocukk..
Allah'a Kıtaba Kufur edıyor Anne bacı kalmıyorr. Sonrada banlıyor Nasıl bır zıhnıyet anlamıyorum Bı oyun ıcın Ana bacı kufur:S Biraz anormal gelıyor adam olan yapmaz bunuu.. Eger oynarken bırılerınn kalbırını kırdıysam Herkes hakkını helal etsın Tesekkur edıyorum..
RunnBabyRunn

MesajKonu: Geri: Private Server OyuncuLarına   Private Server OyuncuLarına Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 11:07 am

Agir:Asas boşver Lunarda Her TürLü Ws Atılır diyordum Shoulttan gelen yoktu knight bırakınca gel ws diyorlar sohbetten ne yüzsüz insanlar var anca arkadan laf yaparlar bırak böyle MalPlayerleri .

Serhat Admin saten onu tarif etmeye gerek yok tipsizin teki . . .

Private Server OyuncuLarına
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Nasıl Bir Server İstiyorsunuz ??
» there is an error in the selected server
» There is an error in the selected server hatası geliyor
» There is an error in the selected server hatası geliyor